MUDr. Barbora Müllerová

Osobní a duchovní rozvoj + cesty ke zdraví = celostní přístup

Důležité upozornění - z osobních důvodů je momentálně provoz webových stránek omezen.

Harmonizační cvičení k uvolnění energetických bloků

 3 jednoduché cviky

 fyzicky a časově nenáročné

 harmonizuje, léčí a uzdravuje

 pomůže vám ve vašem osobním a duchovním rozvoji i ke zdraví

Jak toto cvičení funguje?

Toto cvičení má úžasné účinky, jak jsem se mohla za tu dobu, co jej cvičím, sama přesvědčit. Proto toto cvičení šířím dál.

 • Cvičení je jednoduché
  Podle podrobného popisu v e-booku se cvičení krásně naučíte.
 • Cvičení je účinné
  Stažením a následným uvolněním určitých svalů rozproudíte svou životní energii, která vám pak pomůže uvolňovat místa, která to potřebují.
 • Cvičení má komplexní účinky
  Může zlepšit mnoho oblastí ve vašem životě. Nelze ani vypsat, co všechno může být tímto cvičením zlepšeno, protože funguje na mnoha úrovních. Po cvičení se budete cítit lépe díky rozproudění a pročištění energie. To jsou okamžité účinky. Toto cvičení je však úžasné v tom, že vás bude jemně a vytrvale posouvat k větší životní rovnováze a k dalšímu vnitřnímu růstu. Pomůže vám ukotvit se v těle, zvýšit vaši vnímavost, prohloubit vaše prožívání, pomůže vám uvolnit zamrzlou energii v místech emočních zranění, což vám usnadní a zpřístupní jejich uzdravení tak, jak je potřeba,...
 • Ze cvičení profitují i ženy s s gynekologickými problémy či ženy po operacích v této oblasti
  Jeden ze cviků totiž zároveň posiluje i pánevní dno a harmonizuje oblast pánve.

V e-booku najdete:

 úvod do problematiky energií včetně některých souvislostí

 mé osobní vhledy do energií a funkcí energetických center

 jak si můžete ověřit, že energii a energetická centra máte také

 detailní popis 3 cviků

 vhodné podmínky pro cvičení

 inspiraci, jak můžete toto cvičení využít k sebepoznání

Výhody cvičení

Fyzicky nenáročné

Cvičit může prakticky každý

Časově nenáročné

Zabere cca 15 minut denně

Jemné, šetrné a bezpečné

Cvičení zohledňuje váš aktuální stav

Nepotřebujete žádné pomůcky

Má komplexní účinky

Může zlepšit mnoho oblastí ve vašem životě

Podpoří vás

ve vaší práci na osobním a duchovním rozvoji a na cestě ke zdraví

Sebepoznání

cvičení můžete využít i k sebepoznání

Můžete cvičit doma i v přírodě

Cena tohoto e-booku je 180 Kč.

Za tuto cenu získáte:

 • 24 stránkový e-book v pdf formátu, kde je vše přehledně, stručně a jasně popsáno,

Po kliknutí na tlačítko se zobrazí objednávka.

„E-book je skvěle zpracovaný, přehledný, všechno je v něm dobře a srozumitelně popsáno – energie, čakry i cvičení. K tomu citlivě vybrány obrázky. Moc se mi líbí, je obohacující a inspirující zároveň. 🙂 Cvičím ráda, moc se na to těším 🙂, cítím, jak to opravdu funguje. Jak moje tělo reaguje. Je to čas, kdy se v klidu věnuji sama sobě. Cvičení je odpočinkové a zároveň dobíjecí, pomáhá mi s koncentrací, s dýcháním, s uvědomováním si sebe sama a toho, co se ve mně odehrává. Pomáhá i ke zmírnění nebo úplnému uklidnění menších fyzických těžkostí, které se během dne objevily. A je skvělé, že mi toto cvičení harmonizuje moje nejbolavější místo v těle – jsem po několika gynekologických operacích. Díky tomuto cvičení jsem mnohem spokojenější i jako žena. 🙂"

Magda SabelováMagda - terapie srdce i duše

„Chtěl bych ti poděkovat, že jsem se mohl k tomuto cvičení dostat. Je jednoduché a přináší krásné výsledky. Odbourává mi bolesti, především bolest hlavy, uvolňuje stres i odstraňuje únavu. Mám se cvičením spojené samé pěkné pocity. Podivuji se, že v takové jednoduchosti je taková ohromná síla."

Pavel Mašekduší, myslí i tělem spisovatel, tvůrce léčivých textů

Cvičit jsem začala pomalu po třetím týdnu po gynekologické operaci. Cvičení nebylo náročné, ani po tak závažném zákroku. Cítila jsem hned pozitivní účinky jen při vědomém rozdýchávání se. Nicméně z počátku bylo těžké se na cvičení soustředit. Myšlenky stále utíkaly jiným směrem a měla jsem tendenci neustále cviky zrychlovat. Také nádech a výdech jsem měla tendenci dělat v opačném směru. S postupem doby se vše vylaďuje a splývá v jeden dokonalý celek. V celém těle se rozlévá takový pocit tančících buněk, které rozpohybovává nově tvořená energie. Osobně provádím cvičení ráno ještě v posteli. To mám zaručený prázdný žaludek, ale také nikam nepospíchám. Nevím, zda cvičení to hojení po operaci urychlilo nebo ne, ale po 2 měsících se cítím již ve formě. Ještě bych doplnila jeden takový můj osobní doplněk, který souvisí s ženskými orgány, které byly operací odstraněny. V lůně si představuji květ růže( možno i jiný symbol), který rozkvétá a roztáčí se. Jakoby se projede všemi čakrami plynule ve spojení při nádechu a výdechu. Šíří se tak nově vytvořená energie opět po celém těle. To praktikuji na konci cvičení. Toto cvičení doplňuje energeticky tělu to, co tam fyzicky chybí. Dále jsem zjistila, že když vše pustím a nekontroluji správnost provedení, jde všechno intuitivně a hladce samo.

Renata Xanté Reindlová www.renreika.simplesite.com, tvůrce projektu Nebe na zemi

Kdo jsem

Jsem lékařka s celostním přístupem k životu a zdraví. Již mnoho let se zabývám osobním a duchovním rozvojem a péčí o zdraví přírodními prostředky. Toto cvičení je důležitou součástí mé každodenní cesty k životní rovnováze a k životu v lásce a radosti. Jsem velmi vděčná, že mi přišlo do života.

„Tato harmonizace od paní doktorky na každý den je velice příjemná. Není to nikterak fyzicky namáhavé, člověk může cvičit prakticky kdykoliv ( což je pro mě výhoda, protože se nepřerušuje pravidelnost nějakými přechodnými stavy, kdy člověka něco bolí apod.). Já jako hlavní benefit vidím zejména to, že se člověk na těch dvacet minut zastaví a zaměří pozornost na sebe, své tělo, svou energii a na uvolnění mysli. V průběhu cvičení i po cvičení jsem cítila uvolnění, pocit, že ve mně zase něco normálně proudí. Pro mě je to doplnění k detoxikaci a celkově k tomu, že když se má člověk rád a záleží mu na sobě, je pro něj důležité cítit se ve svém těle dobře. Řekla bych, že je to takové hýčkací se meditativní cvičení. Vřele doporučuji opravdu komukoliv, kdo se rozhodl, že pro sebe chce udělat něco dobrého každý den."

MDDr. Tereza Masařovázubní lékařka

„Poslední dny se cítím celkem vyčerpaná, ať už z práce od počítače nebo z různých změn, kterými procházím. A tak jsem oddalovala i čtení e-booku, protože raději vyhledávám tištěné knihy. Ovšem nedalo mi to a v jednom takovém dni, kdy má energie byla hodně nízko už od rána, jsem si večer provedla cvičení, která Bára v knize uvádí. Když jsem je četla, tak jsem byla mile překvapená, jak jsou jednoduchá. Některá jsem v trošku jiné podobě znala i z ženských kruhů a jógy, kterou miluji. A jak jsem si po cvičení cítila? Nejprve vyčerpaně, ovšem, jak jsem se zpět k sobě vracela, najednou mi přibývala energie. Dala jsem si ještě pár minutek relaxu a vše završila jogi čajem. Nádhera! Už se těším, jak cvičení zavádím do svého ranní cvičení, nesmí v něm rozhodně chybět! 🙂"

Mgr. Adéla Novákováwww.zivotbezhormonalniantikoncepce.cz
Napsat zprávu