MUDr. Barbora Müllerová

Osobní a duchovní rozvoj + cesty ke zdraví = celostní přístup

Důležité upozornění - z osobních důvodů je momentálně provoz webových stránek omezen.

Jak se detoxikovat a zdravě žít

 • Tento e-book se zabývá všemi důležitými oblastmi péče o zdraví a dá vám jasná vodítka pro zlepšení a ozdravění vašeho života.
 • Zjistíte, jaké potraviny jsou hodnotné a podporující zdraví, naučíte se jednoduché očistné techniky a budete vědět, kterým zdrojům škodlivých látek se vyhnout.
 • Toužíte mít více energie do života?
 • Rádi byste své tělo vyčistili od škodlivých látek?
 • Plánujete rodinu a chtěli byste zlepšit svou plodnost a zvýšit šanci na zdravé děťátko?
 • Trápí vás únava, špatné zažívání, nadváha, časté infekce, bolesti kloubů, kožní vyrážky, nepříjemné tělesné pachy?
 • Chcete se více ukotvit v těle a rozproudit svou energii?
 • Zabýváte se osobním rozvojem a stojíte už delší čas na místě a nevíte, co dál?

Pak jste tu správně!

V e-booku se dozvíte:

 • proč je důležité své tělo čistit nejen zvenku, ale i zevnitř,
 • jak se projevuje nahromadění škodlivých látek v těle,
 • jak s čištěním těla začít a jak postupovat dále,
 • které hlavní orgány se na čištění těla podílejí, jak je podpořit a čemu se vyhnout,
 • jak podpořit očistu od těžkých a toxických kovů, které naše organismy nejvíce zatěžují,
 • kdy je očista nevhodná.

Výhody e-booku:

Rozsah

E-book je nebývalý svým rozsahem, čítá

více než 450 stran!

Každý si v něm najde to své.

Praktické informace

Můžete je ve svém životě ihned využít.

Komplexnost

Kniha pojímá problematiku detoxikace a zdraví

v širokém záběru

včetně přesahů do dalších rovin.

Dobrý rádce

E-book může být vaším rádcem a inspirací

na mnoho let.

České prostředí

Množství odkazů na zdroje léčivých potravin v českém prostředí.

Návody

V e-booku najdete velké množství návodů

krok za krokem.

E-book je v pdf formátu, nepotřebujete tedy žádný speciální čtecí program.

Budeme se věnovat:

 • potravinám, které tělo vyživují, čistí a léčí,
 • očistným technikám, které podpoří vaše zdraví,
 • možnostem, jak se vyhnout škodlivým látkám přicházejícím z různých zdrojů,
 • zdravému životnímu stylu.

V e-booku načerpáte informace:

 • abyste si očistu mohli řídit sami podle svých individuálních potřeb,
 • aby vaše vynaložená energie nepřišla vniveč a očista byla účinná,
 • abyste si očistou neuškodili.

Nemusíte podstupovat drastické kúry, abyste se ozdravili. I když samozřejmě můžete. Ale jde to i jinak. Příjemněji a s radostí.

 • posílíte očistné procesy,
 • podpoříte ozdravování vašeho těla,
 • zvýšíte svou vitalitu (životní sílu) a odolnost,
 • podpoříte svou plodnost a zvýšíte šanci na početí a donošení zdravého dítěte,
 • podpoříte svůj osobní a duchovní rozvoj,
 • a jako vedlejší efekt lepší výživy a pročištění těla zlepšíte svůj metabolismus, což vám může pomoci snížit případnou nadváhu.
 • zbavíte se svých neduhů či nemocí,
 • zpomalíte stárnutí vašeho těla,
 • prodloužíte si život.

A to za to stojí. Nemyslíte?

Čekala jsem knihu obsahující pár stran, která popíše, co je detoxikace, její význam a třeba 5 možností, jak své tělo čistit. Skutečný dojem byl AAAACH…to snad není možné. Toto je PRŮVODCE ZDRAVÝM ŽIVOTNÍM STYLEM snad ve všech oblastech, které mě napadají…Vždy jsem četla dál a čekala, zda se tam objeví kapitola na téma, které konkrétně mě právě zajímá a ona se objevila! Neuvěřitelně detailně propracovaná, poctivá práce, smysluplně vše vysvětleno, „bubliny“ shrnující v 1-2 větách obsah jedné stránky/kapitoly jsou též moc prima. Odkazy, kde se dají suroviny zakoupit, jsou též chvályhodné, čtenáři ušetří čas, poradí a pomohou. Kniha mi otevírá oči, co vše je možné – jak využít toho, co nám příroda nabízí, jak jí to na oplátku vracet…jak si vážit svého zdraví a hýčkat si ho. Ale zejména je vše popsané prakticky. Pro mě spousta důležitých informací, co všechno škodlivé látky způsobují v těle a jak se tomu vyvarovat. Výborné jsou recepty, alternativy ke klasické kosmetice a prostředkům na praní a úklid… Toto jsem opravdu nečekala. Neuměla jsem si představit, že někdo dokáže popsat celý životní styl v jedné knize. A tak hezky a obsáhle.

Mgr. Hana Kamenickázdravotnický pracovník

Koncom jari tohto roku som začal mať silný pocit, že sa musím pozrieť na to, ako sa stravujem. Zvyknem mávať problémy s trávením a keďže som mal dobrú skúsenosť s e-bookom 25 tipů, jak se uzemňovat, tak som sa rozhodol pre e-book Jak se detoxikovat a zdravě žít. Keď som si ho otvoril, tak som zostal ohromený množstvom informácií a šírkou záberu... To som nečakal. Praktické informácie pre každodenné použitie, prehľadne usporiadané, odskúšané pravdepodobne z veľkej časti aj autorkou a pre mňa veľmi dôležité aj odskúšané zdroje odkiaľ suroviny kupovať. Výborný a jednoducho napísaný úvod o samotnom procese detoxikácie a pohľad na človeka nielen ako na telo ale aj na dušu. Je to výborná pomôcka pre všetkých, ktorí sú ochotní prevziať zodpovednosť za vlastné zdravie do svojich rúk.

Ivan Šobáňvýroba a prodej elektřiny

K e-booku získáte tyto bonusy:

 • e-book ve verzi pro tisk – bez barev a obrázků, 383 stran

  Můžete s textem pracovat dle vaší libosti a je zde prostor i pro vaše poznámky. Dostanete tak za své peníze 2 produkty spojující výhody elektronického dokumentu i tištěné podoby.
 • 2 bonusové e-maily

  Obsahují doplňující souvislosti, které vám pomůžou na cestě ke zlepšení vašeho života.
 • aktualizaci e-booku

  V případě, že se objeví nějaké nové a důležité informace týkající se detoxikace a péče o zdraví. Pokud zůstaneme ve spojení, nic zásadního vám neunikne.

Ukázky

Obsah e-booku

Po kliknutí na obrázek se vám obrázek zvětší ke čtení, mezi obrázky se můžete přepínat světlými šipečkami po stranách obrázků.

Ukázky z e-booku

Ukázka z bonusu - verze pro tisk

 • domácí kokosové mléko a z něj léčivý kefír
 • domácí kvašenou zeleninu (pickles)
 • přepuštěné máslo (ghí) ke zdravému vaření
 • zdraví prospěšné zelené smoothie
 • některé zdravé a chutné pokrmy

Blog paní doktorky sleduji již delší dobu a velmi se mi líbí její přístup k životu v co největší psychické, fyzické, mentální a duševní pohodě (přístup, ve kterém si člověk dovolí a dopřeje si mít se rád ve všech směrech, což je podle mě kouzlo opravdové spokojenosti a vnitřního klidu v životě). Přístup, ve kterém naprosto reálně počítá s tím, že i když se člověk snaží v životě nastolit rovnováhu, existuje mnoho aspektů, které misky vah rozhoupávají mimo tuto rovnováhu. Ale snaží se nás inspirovat vlastním příkladem, že je možné přibližovat se harmonii každý den a to i v našich reálných životech tady na Zemi, kdy musíme stíhat i každodenní koloběh, který není jen o zdravém stravování a detoxikaci. A stejný přístup je znát i v knize. Kniha je naprosto přehledná a výstižná. Informací je tak akorát, aby se čtenář v problematice vyznal, dokázal vybrané metody začlenit do života, ale není jich přespříliš, aby člověka uspaly a odradily od jakýchkoliv zamýšlených změn. Velmi se mi líbí opravdu upřímná zpověď s vlastními zkušenostmi, které knize dávají mnohem větší spojení se samotným člověkem (nejen pocit, že se zabývá nějakou vzdálenou teorií, kterou zavést do života je jako vystoupat na Mount Everest). A velmi oceňuji i konkrétní zmínky o přípravcích, které má paní doktorka vyzkoušené a ověřené. Bez toho by bylo dost obtížné změny vnést do každého dne. A v neposlední řadě velmi oceňuji přílohu pro vytištění. Já sama jsem do svého života zavedla každodenní užívání chlorelly, zeleného ječmene. Smoothie nápoje, ve kterých jsem popustila uzdu své fantazii. Pěstuji své čerstvé klíčky. Detoxikuji se pomocí Aloe Vera. Zakoupila jsem si také doplňky minerálů, které doporučuje paní doktorka. Dopřála jsem si šťávu z mladých kokosů, pravidelně se očišťuji pomocí Šankaprakšalány, zavedla jsem do svého života solné očišťující koupele a kartáčování pokožky. Používám filtrovanou vodu a zvažuji její energetizaci. Přemýšlím více o přírodě a její ochraně. Určitě se cítím mnohem lépe fyzicky a psychicky a cítím, že mám více energie. Ale celkově mě kniha vedla k zamyšlení nad vědomým stravováním, žitím a péčí o své zdraví (což jde ruku v ruce se zdravím duše…a tedy se zdravím mých mezilidských vztahů a s láskou k sobě a tedy i ostatním). Děkuji mnohokrát jak za tuto knihu, tak celkově za inspiraci, kterou mému životu dáváte. Nechť je mezi námi stále více lidí šířících pozitivní energii.

MDDr. Tereza Masařovázubní lékařka

Kdybych měla tento e-book a jeho hodnotu ocenit podle obvyklých cen e-booků na jiných expertních webech, jeho cena by byla skutečně vysoká. Běžně se totiž 50-100 stránkové e-booky prodávají za 500-700 Kč. A tento e-book plný prakticky využitelných informací podaných přehledně, srozumitelně a v souvislostech má více než 450 stran! 

Ale protože si přeji, aby tyto informace byly dostupné každému, kdo chce zlepšit své zdraví a svůj životní pocit, proto jsem stanovila cenu mnohem nižší.

Kdo jsem

Jsem lékařka s celostním přístupem k životu a zdraví. Již mnoho let se věnuji osobnímu rozvoji a péči o zdraví přírodními prostředky.

Díky detoxikaci a lepší výživě mě postupně opouštějí letité neduhy a zdravotní problémy. Jsem zdravější a odolnější. Přes čištění těla se dále harmonizuji a rozvíjím. Proudí mnou více energie, jsem vnímavější a moje prožívání je bohatší. Jsem také lépe ukotvená a můj organismus lépe zvládá změny.

V tomto e-booku ukazuji množství cest, jak své zdraví můžete zlepšit. Cest, které jsem sama vyzkoušela a zařadila do svého života. Cest, které jsou žitelné. Mým cílem je prožít zdravý, šťastný a dlouhý život. A tento přístup k péči o zdraví mi k tomu nenahraditelně pomáhá.

Moc ráda předám své poznatky a zkušenosti také vám.

 

Děkuji, že jste sestavila knihu o detoxikaci a vlivu potravin na lidský organismus. Podobných knih je relativně velké množství, ale ne každou radu z takových knih lze aplikovat v běžném životě. Vaše kniha je zajímavá tím, že je v ní spousta užitečných informací a rad, které jsou určeny pro tuzemské podmínky, a proto je jednodušší takové rady v běžném životě aplikovat. Kniha je dobře čtivá a není problém najednou přečíst i více stránek. Zaujala mě kapitola o vodě a možnostech filtrace vody. Pak kapitola, kde se píše o zeleném ječmenu, chlorele a mořských řasách. Také kapitola o potravinách, kde jsou i tuky a oleje. Již jsem do svého jídelníčku zařadil spoustu zdravých potravin a plánuji i další změny.

Lukáš Klimekreferent řízení jakosti ve výrobním závodu automatizační techniky

Když jsem poslechla svůj vnitřní impuls k tvorbě e-booku o detoxikaci, vůbec jsem netušila, jak rozsáhlé a komplexní dílo to nakonec bude. Tento e-book je doslova našlapaný velkým množstvím praktických informací, které vám pomohou k ozdravění vašich životů. I mě samotnou namotivoval a inspiroval k mnoha pozitivním změnám i přesto, že už se detoxikací a zdravým životním stylem několik let intenzivně zabývám. Většina toho, co v e-booku najdete, je trvalou nebo pravidelnou součástí mé cesty ke zdravému, naplněnému a dlouhému životu a je tedy na mém vlastním těle vyzkoušená. I přesto, že jsem lékař a nebo vlastně právě proto vám doporučuji – vezměte své zdraví a život do vlastních rukou. To za vás nikdo jiný neudělá, ani sebelepší lékař. Buďte vy sami svými nejlepšími lékaři.

MUDr. Barbora Müllerováautorka e-booku

Věřím, že oceníte lidský přístup, se kterým jsem e-book napsala. A také rady a doporučení zohledňující naši běžnou pozemskou realitu. 🙂 

V knize se s vámi podělím i o mé bohaté osobní zkušenosti.

Otázky a odpovědi:

Kniha je rozsáhlá. Je nutné ji přečíst celou?

Není to nutné. Doporučuji přečíst si prvních 50 stránek, abyste si udělali základní představu o tom, jak to v organismu funguje, a pak si můžete vybírat jednotlivé kapitoly podle vašeho zájmu.

Musím do svého života zařadit všechno, co je v knize popsáno?

Nemusíte. Kniha zabírá péči o zdraví a detoxikaci v celé šíři a vy si můžete vybrat, čemu budete věnovat svou energii. Každá jednotlivá změna má velký význam a má potenciál vám změnit život k lepšímu. Lépe je zavádět do svého života jen to, s čím souzníte a co vnímáte pro sebe jako schůdné. A za čas třeba uzrajete k další změně... Také jsem do svého života zařazovala změny postupně.

Jste lékařka. Budu tomu rozumět?

Ano, věřím, že budete. V knize se vyhýbám lékařským termínům a používám jen český jazyk. Používám i různá přirovnání, příběhy a vysvětlení, abyste porozuměli důležitým principům a mohli je snadno aplikovat ve svém životě.

V této knize vám předám veškeré své know-how, abyste také mohli být zdravější, spokojenější a zářivější.

Pro koupi klikněte na tlačítko, zobrazí se vám objednávka.

Napsat zprávu