MUDr. Barbora Müllerová

Průvodce osobním a duchovním rozvojem i po cestách ke zdraví

Fotografka přírody

Klíšťata versus vibrace lásky

Před rokem jsem napsala článek Zamyšlení o klíštěti, kde jsem se zmínila o tom, že pokud se klíšťat nebojíme, půjdou na nás mnohem méně. (Můžete si ve zmíněném článku přečíst, proč tomu tak je.)

Také jsem zde zmínila své dobré zkušenosti se zelenými potravinami a živou stravou, které také snižují riziko, že se na vás klíště přisaje. Dnes bych ráda ještě přidala další úroveň, na které to podle mých zkušeností s klíšťaty funguje. A nepoužívám žádné repelenty!

Letos chodím do lesa tak často, jako nikdy dříve. Les miluji čím dál tím více a využívám jeho léčivé a harmonizující energie. Vždy, když do lesa vstupuji, vylaďuji se na vibrace lásky. Dělám to tak nějak z podstaty, vlastně jsem si to plně uvědomila až teď, když o tom píšu.

klistata

Občas jsem v médiích zaznamenala zprávy, že klíšťat je letos opravdu hodně. Občas si někdo odnesl i mnohonásobný „dáreček“ z lesa. Mé letošní zkušenosti jsou ale právě opačné. Klíšťata na mě nejdou. Nikdy dříve v minulosti nebylo tolik příležitostí, aby se na mě mohla klíšťata přichytit. Často se prodírám maliníky a ostružiníky, chodím, kudy mě napadne. A klíšťata žádná.

Pak jsem v jednom týdnu v rozmezí tří dnů měla dvě klíšťata. Jedno se přisálo, to druhé jsem cítila, když ještě po mně lezlo. Později mi došlo, že to bylo vlivem mých vibrací, protože zrovna v tomto klíšťatovém týdnu jsem byla v poměrně velkém napětí a moje vibrace nebyly tak láskyplné jako jindy.

A od té doby zase nic, žádné klíště.

Takže má zkušenost je – čím více se vylaďuji na vyšší vibrace, na vibrace lásky, tím na mě klíšťata jdou méně. Možná, že to tak může být i u vás. A budu ráda, když pod článek do komentáře napíšete, jak to máte vy. Třeba je to i vaše zkušenost.

Ležela jsem zrovna na zahradě v trávě, když mě napadlo o svých letošních zkušenostech napsat a zvažovala jsem, zda je moje zkušenost dostatečně reprezentativní na to, abych ji zveřejnila. A přišla mi i krásná odpověď.

Na mou ruku si v ten moment sedla krásná vážka. Poprvé v životě. Otáčela hlavičku k mým očím a prohlížela si mě. Já jsem si ji také prohlížela, protože tak zblízka a navíc v klidu jsem ji ještě neviděla. Dokonce jsem v její blízkosti udělala i pár pohybů, když jsem se snažila zaclonit sluníčko, které mě oslňovalo. A také jsem natáčela ruku se sedící vážkou, abych si ji mohla lépe prohlédnout. A vážka na mně v poklidu seděla.

Vibrace lásky k nám přitahují jiné bytosti, které se rády v naší lásce vykoupou.

Otázkou je, jak přesně působí vibrace lásky na klíšťata. Zda znehybní, protože je jim ve vaší auře dobře a v tu chvíli ztratí chuť se přisát či jsou jim vyšší vibrace nepříjemné, a tak se raději stáhnou. Nevím, ale budu to dále pozorovat. A třeba zase za rok něco k tomu napíšu.

A jak to máte vy?

Komentáře:

 1. Jiří Škácha  8.2017 v 7:00 řekl:

Mám naprosto stejnou zkušenost letos jsem strávil téměř 2 měsíce na chalupě kde jsem neustále v přírodě v trávě na zahradě a to chodím pokud je to možné bosky, akorát v jednom momentě několika dnů jsem nebyl úplně v pohodě a hned jse na mě přisály 4 klíšťata v průběhu asi 5 dnů a zajímavé bylo to že téměř na stejném místě z rozdílem 15 cm a štěstí to že na místě kde jsem je bez problému odstranil a flíčky po přisátí byli během pár dnů pryč, jindy jsem měl fleky až půl roku

hezké dny bez klíšťat přeje Jiří

 • Müllerová Barbora  8.2017 v 8:21 řekl:

Super! Mám velkou radost, že Vám to taky takhle krásně funguje. Jak je vidět, klíšťata mohou fungovat i jako indikátor pohody či nepohody.

 •  Jitka  8.2017 v 8:48 řekl:

Co jsem začala s Jógou a čakrama a tak..a hrabat se sama v sobě,tak jsem klíště neměla….ne že bych jich někdy měla nějak moc ale čas od času se našlo.Jenže já se jich nikdy nebála,bylo mi to fuk,prostě se to stane nebo ne.Ani strach,co se nám snaží vnutit v médiích z jimi přenosných chorob..nemám neměla nevím proč. A tenhle článek mi hezky vysvětluje existenci klíšťat.Takže díky.

 • Müllerová Barbora  8.2017 v 12:32 řekl:

Super :). Taky díky.


 1. Michal Shark  8.2017 v 20:23 řekl:

diky moc za tento clanekVnimam to uplne stejne a mam stejnou zkusenost. Mam stromovy dum v oblasti, kde je spousta klistat. Chodim tam bos ve vysoke trave a s klistaty nemam zadny problem, narozdil od sousedu :)) Nekdy se stane, ze po me leze a vim o nem. Stalo se, se parkrat kliste driv zakouslo:) ale to bych spocital na prstech jedne ruky a presne z duvodu, ktere jsou v clanku uvedeny Laska je proste mocna carodejkaNavic si davam ochranu a pozadam mistni hmyz, abysme byli v pratelskem vztahu a navzajem se neobtezovali

 • Müllerová Barbora  8.2017 v 7:26 řekl:

Super! Díky moc za Váš komentář, to je krásné. A ta žádost o přátelský vztah s hmyzem je inspirující. Je vidět, jak je láska mocná. Ať se Vám daří. A stromový dům, to musí být krásné.

 • Michal Shark  8.2017 v 22:58 řekl:

dekuji, at se Vam take dari, Barboro Stromovy dum je uzasnej

 • Müllerová Barbora  8.2017 v 21:30 řekl:

 1. Sarka Burianova  8.2017 v 8:21 řekl:

Dobry den, mám to stejně. Žijeme v přírodě, máme několik domácích mazlicku a malé děti. Letos jsem si tema neobtezovani ze strany klistat začala naplno uvědomovat. Pokud jsem vnitřně v pohodě, tak na mě klistata nejdou. Obdivuji jejich maskovaci schopností, jsou čím dál menší . Děti si hrají celé dny venku a měly letos max.3 klíšťata této miniaturní velikosti. Spolecnost nam delaji srsni, vosy, včely i cmelaci. Mame k nim obdivny a milujici postoj a žijeme absolutně v souladu. Ptaci každoročně hnízdí pod střechou, milujeme cvrlikani mladat. Mravenčí stezka vede přes kuchyň a nas baví pozorovat jejich způsob života. Jsou neskutecne pracovití a umi každý drobecek zuzitkovat. Občas přiletí nadherni motýli a předvedou se nám v plné kráse v neuveritelne blízkosti. Memu synovi i mě se stalo, že nám přistál na ruce, dlouho nás ochutnaval a létal okolo nás. Tohle jsou okamžiky za které pociťujeme neskutecnou vděčnost. Psi i kočky máme moooc umazlene a rozumí tomu, co říkáme. Resp.nasemu tónu hlasu a jsou neustále v naší blízkosti. Ano, vedomá laska je alfou i omegou naseho zivota.

 • Müllerová Barbora  8.2017 v 8:27 řekl:

To je krása. Děkuji. Ať se vám daří.


 1. ich  8.2017 v 9:28 řekl:

Mám to tak, že v lese jsem denně a letos jsem měla taky dvě klíšťata a nevibruju vůbec. Něco takhke brilantního na kloše byste neměla? To Mudr. to je přezdívka, nebo to myslíte vážně? Není to činanej článeček, je to infantilní blbina.

 • Müllerová Barbora  8.2017 v 9:53 řekl:

Do toho, zda na nás klíšťata jdou, se jistě promítají i jiné faktory. Život je příliš rozmanitý, než aby se dal spoutat do pár vět. A vibrujete zcela jistě, jinak byste nežila. Otázkou je, jaké ty vibrace jsou. Momentálně rozhodně ne láskyplné, jak ilustruje Váš komentář. To, že Vám mé sdílení přijde jako infantilní blbina, je v pořádku. Mnohé věci nejsou přístupné běžnému pohledu, a tak jsou pro řadu lidí skryté. Ať se Vám daří.


 1. R  8.2017 v 12:19 řekl:

Před cca 10 lety jsem „posbírala“ pro mě naprosto neuvěřitelných asi 8 klíšťat během jednoho krátkého – asi hodinového pobytu v lese. Byla jsem tehdy velmi vyčerpaná, přepadl mě alergický záchvat, vůbec jsem nemohla dýchat a zcela zničená jsem se svalila na zem a jen oddychovala než jsem se vzpamatovala a byla jsem schopná pokračovat. Od té doby už jsem nikdy tolik klíšťat neměla ale také jsem nebyla v lese nikdy tak mimo sebe. Pak jsem mívala občas nějaké klíště. Za celý letošní a loňský rok (co se věnuji osobnímu rozvoji si nepamatuji, že bych klíště měla a to jsem v lese poměrně často.
Ještě mám ale jednu příhodu s jiným zvířetem, která mi vytanula na mysl při čtení vašeho článku. Asi před měsícem jsme v den naší svatby dojeli domů s manželem asi kolem deváté večer a šli jsme se projít do lesa co máme za domem. Potkali jsme nějaké cyklisty, kteří na sebe křikli “ hele, ti jsou jak z nějaký pohádky“. To nás moc potěšilo, bylo nám krásně. Po chvilce jsme viděli pár metrů od nás srnku, ona se dívala na nás, my na ní. V klidu jsme kolem ní prošli a ona se vůbec nelekla a neutekla. Musela cítit, že se nemá čeho bát. Připadali jsme si jako v nějaké pohádce.

 • Müllerová Barbora  8.2017 v 12:24 řekl:

Ano, děkuji za Vás komentář. Ten příběh se srnkou je krásný. Ať se Vám daří.


 1. Eva 9.2017 v 10:20 řekl:

Dobrý den všem,
už čtyři roky pracuji jako masérka takže se čím dál více zjemňuji a koupu v léčivých energiích.
S klíšťaty mám stejnou zkušenost, letos vůbec žádné. Na jednom zajímavém semináři nám vyučující sdělovala že to souvisí také s udržením svých hranic. Člověk který už není závislý na tom co si o něm myslí ostatní, dokáže říkat NE tam kde je třeba a má zkrátka odvahu žít svůj život a naplňovat v něm své potřeby, svým vyzařováním do své aury přirozeně nepustí žádné energie které na něm potřebují pro svůj život parazitovat.
Mějte se krásně
Eva

 • Müllerová Barbora  9.2017 v 12:01 řekl:

Krásné. A s těmi hranicemi – na tom něco bude. Děkuji Vám za Vaši zkušenost a doplnění. Mějte se krásně a ať se Vám daří.


Vše, co tvořím, tvořím s radostí, láskou a péčí.

MUDr. Barbora Müllerová

Průvodce osobním a duchovním rozvojem a po cestách ke zdraví.

Fotografka přírody, tvůrkyně fotoobrazů s duší.

Můžete si ode mně ZDARMA stáhnout e-booky  25 tipů, jak se uzemňovat, Průvodce živou stravouOčistný klystýr krok za krokem nebo také kratší pdf dokumenty 7 kroků, jak se naučit používat svůj vnitřní kompas, Půst - očista těla i ducha v otázkách a odpovědích, Vodní meditaceJak souvisí osobní rozvoj a péče o zdraví.

Možná se vám bude hodit i léčivé cvičení z e-booku  Harmonizační cvičení k uvolnění energetických bloků.

Pokud chcete zlepšit své zdraví, určitě mrkněte na e-book Jak se detoxikovat a zdravě žít.

K sebeléčení a seberozvoji můžete využít ucelený online kurz Medituj a žij víc.

A pokud byste rádi využívali úžasné moudrosti spánku a snů, pomůže vám e-book Spánek jako lék a zdroj sebepoznání.

Ke krásným prožitkům vám pomůže e-book Jak v životě prožívat více rozkoše.

A můžete si ode mě koupit fotoobrazy s duší - doteky přírody do vašeho domova.

 


Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Blog prošel v 11/2017 rekonstrukcí.

 • Líbí se vám tu? Odebírejte novinky.

 • Jak na intenzivnější a krásnější prožitky

 • Jak číst ve svých snech a lépe spát

  sny, významy snů

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Archiv příspěvků
 • Fotoobrazy s duší – doteky přírody do vašeho domova

  fotoobrazy přírody