Harmonizační cvičení k uvolnění energetických bloků

Hledáte cvičení, které vám pomůže s fyzickými nebo psychickými těžkostmi a přitom nebude náročné?


Rádi byste cvičili:

  • v pohodlí domova,
  • v čase, který vám zrovna vyhovuje
  • a chcete vidět rychlé výsledky?

Možná hledáte něco, co vám pomůže rychle a přitom vás nebude stát moc energie ani času.

Cvičení, které

vám bude pomáhat po fyzické i duševní stránce.

bude blahodárně působit na celé vaše JÁ.

nebude vyžadovat učitele a týdny či měsíce učení.

Mám pro vás 3 jednoduché cviky, které

  • jsou fyzicky a časově nenáročné,  
  • harmonizují, léčí a uzdravují,  
  • pomohou vám ve vašem osobním rozvoji i ke zdraví a pohodě.

A víte, že tohle cvičení můžete praktikovat, i když vám není zrovna hej? Nemusíte se bát, že si uškodíte nebo se ještě víc vyčerpáte. Naopak. 

Jsem lékařka s již mnoho let se zabývám osobním a duchovním rozvojem a péčí o zdraví přírodními prostředky.

Toto cvičení je důležitou součástí mé cesty k životní rovnováze. 

Vytvořila jsem pro vás e-book, ve kterém jsem toto cvičení krok za krokem popsala. Tak, abyste se jej snadno naučili i vy.

harmonizační cvičení

Jak toto cvičení funguje?

Stahujete a uvolňujete určité svaly. Tím rozproudíte svou životní energii, která vám pak pomůže uvolňovat místa, která to potřebují.

Účinky cvičení

Široké účinky

Zlepší mnoho oblastí ve vašem životě, protože funguje na více úrovních.

Dlouhodobé účinky

Jemně a vytrvale posouvá k větší životní rovnováze. Posílíte spojení se svým tělem, uvolníte zamrzlou energii v místech emočních zranění, zvýšíte svou vnímavost, prohloubíte své prožívání.

Okamžité účinky

Budete se cítit lépe díky rozproudění a pročištění energie.

I pro ženy s gynekologickými problémy či operacemi

Jeden ze cviků posiluje pánevní dno a harmonizuje oblast pánve.

V e-booku najdete

  • detailní popis 3 cviků,
  • vhodné podmínky pro cvičení,
  •  inspiraci, jak můžete toto cvičení využít k sebepoznání.

A navíc

  • Úvod do problematiky energií včetně některých souvislostí.

Získáte cvičení, které je

Fyzicky nenáročné

Cvičit může prakticky každý.

Časově nenáročné

Zabere cca 15-20 minut denně.

Jemné, šetrné a bezpečné

Cvičení zohledňuje váš aktuální stav.

Nenáročné na vybavení

Nepotřebujete žádné pomůcky.

Ukázky

Klikněte na obrázek, zvětší se ke čtení. 

A jaká je cena tohoto e-booku?

0

A k tomu vám navíc přidám

Verzi pro tisk (bez barev a obrázků, na výšku) 

Je praktická pro začátky cvičení. A mohou ji využít i ti, kterým čtení z obrazovky nevyhovuje.

Reakce čtenářů, kteří cvičení vyzkoušeli

„E-book je skvěle zpracovaný, přehledný, všechno je v něm dobře a srozumitelně popsáno – energie, čakry i cvičení. K tomu citlivě vybrány obrázky. Moc se mi líbí, je obohacující a inspirující zároveň. 🙂 Cvičím ráda, moc se na to těším 🙂, cítím, jak to opravdu funguje. Jak moje tělo reaguje. Je to čas, kdy se v klidu věnuji sama sobě. Cvičení je odpočinkové a zároveň dobíjecí, pomáhá mi s koncentrací, s dýcháním, s uvědomováním si sebe sama a toho, co se ve mně odehrává. Pomáhá i ke zmírnění nebo úplnému uklidnění menších fyzických těžkostí, které se během dne objevily. A je skvělé, že mi toto cvičení harmonizuje moje nejbolavější místo v těle – jsem po několika gynekologických operacích. Díky tomuto cvičení jsem mnohem spokojenější i jako žena. 🙂"

Magda SabelováMagda - terapie srdce i duše

„Chtěl bych ti poděkovat, že jsem se mohl k tomuto cvičení dostat. Je jednoduché a přináší krásné výsledky. Odbourává mi bolesti, především bolest hlavy, uvolňuje stres i odstraňuje únavu. Mám se cvičením spojené samé pěkné pocity. Podivuji se, že v takové jednoduchosti je taková ohromná síla."

Pavel Mašekduší, myslí i tělem spisovatel, tvůrce léčivých textů

Cvičit jsem začala pomalu po třetím týdnu po gynekologické operaci. Cvičení nebylo náročné, ani po tak závažném zákroku. Cítila jsem hned pozitivní účinky jen při vědomém rozdýchávání se. Nicméně z počátku bylo těžké se na cvičení soustředit. Myšlenky stále utíkaly jiným směrem a měla jsem tendenci neustále cviky zrychlovat. Také nádech a výdech jsem měla tendenci dělat v opačném směru. S postupem doby se vše vylaďuje a splývá v jeden dokonalý celek. V celém těle se rozlévá takový pocit tančících buněk, které rozpohybovává nově tvořená energie. Osobně provádím cvičení ráno ještě v posteli. To mám zaručený prázdný žaludek, ale také nikam nepospíchám. Nevím, zda cvičení to hojení po operaci urychlilo nebo ne, ale po 2 měsících se cítím již ve formě. Ještě bych doplnila jeden takový můj osobní doplněk, který souvisí s ženskými orgány, které byly operací odstraněny. V lůně si představuji květ růže (možno i jiný symbol), který rozkvétá a roztáčí se. Jakoby se projede všemi čakrami plynule ve spojení při nádechu a výdechu. Šíří se tak nově vytvořená energie opět po celém těle. To praktikuji na konci cvičení. Toto cvičení doplňuje energeticky tělu to, co tam fyzicky chybí. Dále jsem zjistila, že když vše pustím a nekontroluji správnost provedení, jde všechno intuitivně a hladce samo.

Renata Xanté Reindlová www.renreika.simplesite.com, tvůrce projektu Nebe na zemi

Otázky a odpovědi

Kdy toto cvičení není vhodné?

Těhotným ženám doporučuji, aby začaly se cvičením až po porodu. A lidé, kteří jsou čerstvě po větší operaci či úrazu, by měli počkat, než se jim zhojí rány. Jinak může cvičit každý.

Cvičím jógu, tai či, čchi kung... přinese mi toto cvičení něco?

Ano, jsem si tím jistá.

Další reakce

„Tato harmonizace od paní doktorky na každý den je velice příjemná. Není to nikterak fyzicky namáhavé, člověk může cvičit prakticky kdykoliv (což je pro mě výhoda, protože se nepřerušuje pravidelnost nějakými přechodnými stavy, kdy člověka něco bolí apod.). Já jako hlavní benefit vidím zejména to, že se člověk na těch dvacet minut zastaví a zaměří pozornost na sebe, své tělo, svou energii a na uvolnění mysli. V průběhu cvičení i po cvičení jsem cítila uvolnění, pocit, že ve mně zase něco normálně proudí. Pro mě je to doplnění k detoxikaci a celkově k tomu, že když se má člověk rád a záleží mu na sobě, je pro něj důležité cítit se ve svém těle dobře. Řekla bych, že je to takové hýčkací se meditativní cvičení. Vřele doporučuji opravdu komukoliv, kdo se rozhodl, že pro sebe chce udělat něco dobrého každý den."

MDDr. Tereza Masařovázubní lékařka

„Poslední dny se cítím celkem vyčerpaná, ať už z práce od počítače nebo z různých změn, kterými procházím. A tak jsem oddalovala i čtení e-booku, protože raději vyhledávám tištěné knihy. Ovšem nedalo mi to a v jednom takovém dni, kdy má energie byla hodně nízko už od rána, jsem si večer provedla cvičení, která Bára v knize uvádí. Když jsem je četla, tak jsem byla mile překvapená, jak jsou jednoduchá. Některá jsem v trošku jiné podobě znala i z ženských kruhů a jógy, kterou miluji. A jak jsem si po cvičení cítila? Nejprve vyčerpaně, ovšem, jak jsem se zpět k sobě vracela, najednou mi přibývala energie. Dala jsem si ještě pár minutek relaxu a vše završila jogi čajem. Nádhera! Už se těším, jak cvičení zavádím do svého ranní cvičení, nesmí v něm rozhodně chybět! 🙂"

Mgr. Adéla Novákováwww.zivotbezhormonalniantikoncepce.cz

Získáte

E-book s léčivým cvičením v pdf formátu, kde je vše přehledně, stručně a jasně popsáno + verzi pro tisk.