Harmonizační cvičení k uvolnění energetických bloků

Hledáte cvičení, které vám pomůže s fyzickými nebo psychickými těžkostmi a přitom nebude náročné?

Rádi byste cvičili v pohodlí domova, v čase, který vám zrovna vyhovuje a přitom chcete vidět rychlé výsledky?

Podívejte se níže.

Možná hledáte něco, co vám pomůže rychle a přitom vás nebude stát moc energie ani času. Nějaké cvičení, které vám bude pomáhat po fyzické i duševní stránce. Cvičení, které bude blahodárně působit na celé vaše JÁ. Cvičení, které nebude vyžadovat trenéra či učitele a týdny či měsíce učení.

Sama jsem byla v situaci, kdy jsem velmi potřebovala něco, co mi pomůže od mých těžkostí. Něco, co bude posilovat mé tělo a přitom bude působit blahodárně na všech úrovních. A zároveň to bude jemné, šetrné a bezpečné.

Vůbec jsem netušila, že existuje něco tak geniálního. Že existuje cvičení, které můžete praktikovat, i když Vám není zrovna hej. I když jste třeba vyčerpaní a klidně i ve velké nepohodě. Nemusíte se bát, že si uškodíte nebo se ještě víc vyčerpáte. Naopak. Tohle cvičení je skvělým prostředkem k posílení a harmonizaci "celého člověka".

Jsou to 3 jednoduché cviky, které:

  jsou fyzicky a časově nenáročné,

 harmonizují, léčí a uzdravují,

 pomohou vám ve vašem osobním rozvoji i ke zdraví a pohodě.

Kdo jsem

Jsem lékařka s celostním přístupem k životu a zdraví. Již mnoho let se zabývám osobním a duchovním rozvojem a péčí o zdraví přírodními prostředky.

Toto cvičení je důležitou součástí mé cesty k životní rovnováze a k životu v lásce a radosti. A jsem velmi vděčná, že mi přišlo do života.

A protože cítím potřebu šířit do světa věci, které fungují, vytvořila jsem e-book, ve kterém jsem toto cvičení krok za krokem popsala. Tak, abyste se jej snadno naučili i vy a mohli využívat jeho léčivých účinků.

harmonizační cvičení

Jak toto cvičení funguje?

 • Stahujete a uvolňujete určité svaly
  Tím rozproudíte svou životní energii, která vám pak pomůže uvolňovat místa, která to potřebují.
 • Cvičení má velmi široké účinky
  Může zlepšit mnoho oblastí ve vašem životě. Nelze ani vypsat, co všechno může být tímto cvičením zlepšeno, protože funguje na mnoha úrovních.
 • Cvičení má okamžité účinky
  Po cvičení se budete cítit lépe díky rozproudění a pročištění energie.
 • Cvičení má dlouhodobé účinky
  Toto cvičení je úžasné v tom, že vás bude jemně a vytrvale posouvat k větší životní rovnováze. Může vám pomoci s mnoha potížemi, protože vyrovnává nerovnováhu, ke které ve vašem organismu došlo. Pomůže vám posílit spojení se svým tělem, pomůže vám uvolnit zamrzlou energii v místech emočních zranění, což vám usnadní a zpřístupní jejich uzdravení tak, jak je potřeba,...pomůže vám zvýšit vaši vnímavost, prohloubit vaše prožívání, ...
 • Cvičení velmi pomáhá i ženám s s gynekologickými problémy či po gynekologických operacích
  Jeden ze cviků totiž zároveň posiluje i pánevní dno a harmonizuje oblast pánve.

V e-booku najdete:

detailní popis 3 cviků

vhodné podmínky pro cvičení

 inspiraci, jak můžete toto cvičení využít k sebepoznání

E-book navíc obsahuje:

 úvod do problematiky energií včetně některých souvislostí,

 mé osobní vhledy do energií a funkcí energetických center,

 jak si můžete ověřit, že energii a energetická centra máte také.

Získáte cvičení, které je:

Fyzicky nenáročné

Cvičit může prakticky každý.

Časově nenáročné

Zabere cca 15-20 minut denně.

Jemné, šetrné a bezpečné

Cvičení zohledňuje váš aktuální stav.

Nenáročné na vybavení

Nepotřebujete žádné pomůcky.

Navíc:

Má komplexní účinky

Může zlepšit mnoho oblastí ve vašem životě.

Podpoří vás

ve vaší práci na osobním a duchovním rozvoji a na cestě ke zdraví a vnitřní pohodě.

Sebepoznání

Cvičení můžete využít i k sebepoznání.

Můžete cvičit

doma nebo v i přírodě.

Ukázky:

Když kliknete na obrázek, zvětší se vám ke čtení. 

A jaká je cena tohoto e-booku?

0 Kč.

Co na to říkáte?

Po kliknutí na tlačítko se vám zobrazí objednávka.

Reakce těch, kteří e-book již četli a cvičení vyzkoušeli:

„E-book je skvěle zpracovaný, přehledný, všechno je v něm dobře a srozumitelně popsáno – energie, čakry i cvičení. K tomu citlivě vybrány obrázky. Moc se mi líbí, je obohacující a inspirující zároveň. 🙂 Cvičím ráda, moc se na to těším 🙂, cítím, jak to opravdu funguje. Jak moje tělo reaguje. Je to čas, kdy se v klidu věnuji sama sobě. Cvičení je odpočinkové a zároveň dobíjecí, pomáhá mi s koncentrací, s dýcháním, s uvědomováním si sebe sama a toho, co se ve mně odehrává. Pomáhá i ke zmírnění nebo úplnému uklidnění menších fyzických těžkostí, které se během dne objevily. A je skvělé, že mi toto cvičení harmonizuje moje nejbolavější místo v těle – jsem po několika gynekologických operacích. Díky tomuto cvičení jsem mnohem spokojenější i jako žena. 🙂"

Magda SabelováMagda - terapie srdce i duše

„Chtěl bych ti poděkovat, že jsem se mohl k tomuto cvičení dostat. Je jednoduché a přináší krásné výsledky. Odbourává mi bolesti, především bolest hlavy, uvolňuje stres i odstraňuje únavu. Mám se cvičením spojené samé pěkné pocity. Podivuji se, že v takové jednoduchosti je taková ohromná síla."

Pavel Mašekduší, myslí i tělem spisovatel, tvůrce léčivých textů

Cvičit jsem začala pomalu po třetím týdnu po gynekologické operaci. Cvičení nebylo náročné, ani po tak závažném zákroku. Cítila jsem hned pozitivní účinky jen při vědomém rozdýchávání se. Nicméně z počátku bylo těžké se na cvičení soustředit. Myšlenky stále utíkaly jiným směrem a měla jsem tendenci neustále cviky zrychlovat. Také nádech a výdech jsem měla tendenci dělat v opačném směru. S postupem doby se vše vylaďuje a splývá v jeden dokonalý celek. V celém těle se rozlévá takový pocit tančících buněk, které rozpohybovává nově tvořená energie. Osobně provádím cvičení ráno ještě v posteli. To mám zaručený prázdný žaludek, ale také nikam nepospíchám. Nevím, zda cvičení to hojení po operaci urychlilo nebo ne, ale po 2 měsících se cítím již ve formě. Ještě bych doplnila jeden takový můj osobní doplněk, který souvisí s ženskými orgány, které byly operací odstraněny. V lůně si představuji květ růže (možno i jiný symbol), který rozkvétá a roztáčí se. Jakoby se projede všemi čakrami plynule ve spojení při nádechu a výdechu. Šíří se tak nově vytvořená energie opět po celém těle. To praktikuji na konci cvičení. Toto cvičení doplňuje energeticky tělu to, co tam fyzicky chybí. Dále jsem zjistila, že když vše pustím a nekontroluji správnost provedení, jde všechno intuitivně a hladce samo.

Renata Xanté Reindlová www.renreika.simplesite.com, tvůrce projektu Nebe na zemi

Získáte:

24 stránkový e-book v pdf formátu, kde je vše přehledně, stručně a jasně popsáno.

A k tomu vám navíc přidám:

verzi pro tisk (bez barev a obrázků)

Je praktická pro začátky cvičení. A mohou ji využít i ti, kterým čtení z obrazovky nevyhovuje.

„Tato harmonizace od paní doktorky na každý den je velice příjemná. Není to nikterak fyzicky namáhavé, člověk může cvičit prakticky kdykoliv (což je pro mě výhoda, protože se nepřerušuje pravidelnost nějakými přechodnými stavy, kdy člověka něco bolí apod.). Já jako hlavní benefit vidím zejména to, že se člověk na těch dvacet minut zastaví a zaměří pozornost na sebe, své tělo, svou energii a na uvolnění mysli. V průběhu cvičení i po cvičení jsem cítila uvolnění, pocit, že ve mně zase něco normálně proudí. Pro mě je to doplnění k detoxikaci a celkově k tomu, že když se má člověk rád a záleží mu na sobě, je pro něj důležité cítit se ve svém těle dobře. Řekla bych, že je to takové hýčkací se meditativní cvičení. Vřele doporučuji opravdu komukoliv, kdo se rozhodl, že pro sebe chce udělat něco dobrého každý den."

MDDr. Tereza Masařovázubní lékařka

„Poslední dny se cítím celkem vyčerpaná, ať už z práce od počítače nebo z různých změn, kterými procházím. A tak jsem oddalovala i čtení e-booku, protože raději vyhledávám tištěné knihy. Ovšem nedalo mi to a v jednom takovém dni, kdy má energie byla hodně nízko už od rána, jsem si večer provedla cvičení, která Bára v knize uvádí. Když jsem je četla, tak jsem byla mile překvapená, jak jsou jednoduchá. Některá jsem v trošku jiné podobě znala i z ženských kruhů a jógy, kterou miluji. A jak jsem si po cvičení cítila? Nejprve vyčerpaně, ovšem, jak jsem se zpět k sobě vracela, najednou mi přibývala energie. Dala jsem si ještě pár minutek relaxu a vše završila jogi čajem. Nádhera! Už se těším, jak cvičení zavádím do svého ranní cvičení, nesmí v něm rozhodně chybět! 🙂"

Mgr. Adéla Novákováwww.zivotbezhormonalniantikoncepce.cz

Otázky a odpovědi:

Kdy toto cvičení není vhodné?

Těhotným ženám doporučuji, aby začaly se cvičením až po porodu. A lidé, kteří jsou čerstvě po větší operaci či úrazu, by měli počkat, než se jim zhojí rány. Jinak může cvičit každý.

Cvičím jógu, tai či, čchi kung... přinese mi toto cvičení něco?

Ano, jsem si tím jistá.