Jak se detoxikovat a zdravě žít

 • Chtěli byste se cítit lépe?
 • Toužíte mít víc energie do života?
 • Potřebujete posílit imunitu nebo se zbavit špatného zažívání?
 • Trápí vás nějaké jiné neduhy či zdravotní problémy a vy byste s nimi rádi zatočili?

Podpořte úžasné sebeléčivé schopnosti, které v sobě máte.

Možná máte spoustu plánů a nemáte na ně v tuhle chvíli dost energie.

Možná se už nechcete potýkat se zdravotními obtížemi, které vám kradou sílu a chuť do života a znepříjemňují vám vaše dny.

Možná máte i větší omezení, kterých byste se rádi zbavili.

Důvěrně znám, jaké to je!

Také jsem byla v situaci, kdy jsem se chtěla zbavit potíží, které mě trápily. 

A tak jsem začala hledat cesty k uzdravení.

Nenechala jsem se odradit spoustou neúspěchů a postupem času jsem našla cesty, které vedly ke skutečnému a trvalému zlepšení.

Vytvořila jsem pro vás elektronickou knihu, která vás zasvětí do hlubších souvislostí sebeléčení a ukáže vám cesty k uzdravení.

Tento e-book vám pomůže

 • posílit očistné procesy,
 • podpořit ozdravování vašeho těla,
 • zvýšit vaši vitalitu (životní sílu), odolnost a obranyschopnost,
 • podpořit plodnost a zvýšit šanci na početí a donošení zdravého dítěte.

A pokud vytrváte

 • zbavíte se svých neduhů či nemocí,
 • zpomalíte stárnutí vašeho těla,
 • prodloužíte si život.

A to za to stojí. Nemyslíte?

Jsem lékařka s celostním přístupem. 

Mnoho let se věnuji péči o zdraví přírodními prostředky a také osobnímu rozvoji.

S úžasem stále zjišťuji, jak jsou naše organismy moudré a schopné i zázračných uzdravení.

Jen vědět, jak na to...

Budeme se věnovat

 • Úvodu do sebeléčení a detoxikace (očisty) těla,
 • potravinám, které tělo vyživují, čistí a léčí,
 • očistným technikám, které podpoří vaše zdraví,
 • možnostem, jak se vyhnout škodlivým látkám přicházejícím z různých zdrojů,
 • zdravému životnímu stylu.

Výhody e-booku

Rozsah

E-book je nebývalý svým rozsahem, čítá

více než 450 stran!

Každý si v něm najde to své.

Praktické informace

Můžete je ve svém životě ihned využít.

Komplexnost

Kniha pojímá problematiku očisty, sebeléčení a podpory zdraví

v širokém záběru,

zohledňuje i duševní rozměry člověka.

Dobrý rádce

E-book může být vaším rádcem a inspirací

na mnoho let.

České prostředí

Najdete zde množství odkazů na zdroje léčivých potravin v českém prostředí.

Návody

Pomůže vám i velké množství návodů

krok za krokem.

E-book je v pdf formátu, nepotřebujete tedy žádný speciální čtecí program.

Získáte

0
stran nabitých cennými informacemi,
které zcela změní váš pohled na zdraví.

Naučíte se

Podpořit a využít úžasné sebeléčivé schopnosti, které v sobě všichni máme.

Ukázky

Celý obsah

Klikněte na obrázek, zvětší se vám ke čtení. Mezi obrázky se můžete přepínat světlými šipkami po stranách obrázků.

Text z e-booku

A kolik e-book stojí?

Zdarma k tomu dostanete

 • 1

  verzi pro tisk – bez barev a obrázků, na výšku, 382 stran

  Můžete si do textu psát poznámky, podtrhávat... A je to řešení i pro ty z vás, kdo čtete raději z papíru než z obrazovky.

 Klikněte na obrázek, zvětší se ke čtení.

 • 2

  2 bonusové e-maily

  Obsahují doplňující souvislosti, které vám pomůžou na cestě ke zlepšení vašeho života.
 • 3

  aktualizaci e-booku

  Pokud se objeví nějaké nové a důležité informace, pošlu vám novou verzi e-booku do vaší e-mailové schránky.

E-book je jako ulitý pro vás, kdo chcete převzít odpovědnost za své zdraví do svých rukou.

A co na knihu říkají její čtenáři?

Čekala jsem knihu obsahující pár stran, která popíše, co je detoxikace, její význam a třeba 5 možností, jak své tělo čistit. Skutečný dojem byl AAAACH…to snad není možné. Toto je PRŮVODCE ZDRAVÝM ŽIVOTNÍM STYLEM snad ve všech oblastech, které mě napadají…Vždy jsem četla dál a čekala, zda se tam objeví kapitola na téma, které konkrétně mě právě zajímá a ona se objevila! Neuvěřitelně detailně propracovaná, poctivá práce, smysluplně vše vysvětleno, „bubliny“ shrnující v 1-2 větách obsah jedné stránky/kapitoly jsou též moc prima. Odkazy, kde se dají suroviny zakoupit, jsou též chvályhodné, čtenáři ušetří čas, poradí a pomohou. Kniha mi otevírá oči, co vše je možné – jak využít toho, co nám příroda nabízí, jak jí to na oplátku vracet…jak si vážit svého zdraví a hýčkat si ho. Ale zejména je vše popsané prakticky. Pro mě spousta důležitých informací, co všechno škodlivé látky způsobují v těle a jak se tomu vyvarovat. Výborné jsou recepty, alternativy ke klasické kosmetice a prostředkům na praní a úklid… Toto jsem opravdu nečekala. Neuměla jsem si představit, že někdo dokáže popsat celý životní styl v jedné knize. A tak hezky a obsáhle.

Mgr. Hana Kamenickázdravotnický pracovník

Koncom jari tohto roku som začal mať silný pocit, že sa musím pozrieť na to, ako sa stravujem. Zvyknem mávať problémy s trávením a keďže som mal dobrú skúsenosť s e-bookom 25 tipů, jak se uzemňovat, tak som sa rozhodol pre e-book Jak se detoxikovat a zdravě žít. Keď som si ho otvoril, tak som zostal ohromený množstvom informácií a šírkou záberu... To som nečakal. Praktické informácie pre každodenné použitie, prehľadne usporiadané, odskúšané pravdepodobne z veľkej časti aj autorkou a pre mňa veľmi dôležité aj odskúšané zdroje odkiaľ suroviny kupovať. Výborný a jednoducho napísaný úvod o samotnom procese detoxikácie a pohľad na človeka nielen ako na telo ale aj na dušu. Je to výborná pomôcka pre všetkých, ktorí sú ochotní prevziať zodpovednosť za vlastné zdravie do svojich rúk.

Ivan Šobáňvýroba a prodej elektřiny
 • domácí kokosové mléko a z něj léčivý kefír,
 • domácí kvašenou zeleninu (pickles),
 • přepuštěné máslo (ghí) ke zdravému vaření,
 • zdraví prospěšné zelené smoothie,
 • některé zdravé a chutné pokrmy.

Reakce a zkušenosti další čtenářky

Blog paní doktorky sleduji již delší dobu a velmi se mi líbí její přístup k životu v co největší psychické, fyzické, mentální a duševní pohodě (přístup, ve kterém si člověk dovolí a dopřeje si mít se rád ve všech směrech, což je podle mě kouzlo opravdové spokojenosti a vnitřního klidu v životě). Přístup, ve kterém naprosto reálně počítá s tím, že i když se člověk snaží v životě nastolit rovnováhu, existuje mnoho aspektů, které misky vah rozhoupávají mimo tuto rovnováhu. Ale snaží se nás inspirovat vlastním příkladem, že je možné přibližovat se harmonii každý den a to i v našich reálných životech tady na Zemi, kdy musíme stíhat i každodenní koloběh, který není jen o zdravém stravování a detoxikaci. A stejný přístup je znát i v knize. Kniha je naprosto přehledná a výstižná. Informací je tak akorát, aby se čtenář v problematice vyznal, dokázal vybrané metody začlenit do života, ale není jich přespříliš, aby člověka uspaly a odradily od jakýchkoliv zamýšlených změn. Velmi se mi líbí opravdu upřímná zpověď s vlastními zkušenostmi, které knize dávají mnohem větší spojení se samotným člověkem (nejen pocit, že se zabývá nějakou vzdálenou teorií, kterou zavést do života je jako vystoupat na Mount Everest). A velmi oceňuji i konkrétní zmínky o přípravcích, které má paní doktorka vyzkoušené a ověřené. Bez toho by bylo dost obtížné změny vnést do každého dne. A v neposlední řadě velmi oceňuji přílohu pro vytištění. Já sama jsem do svého života zavedla každodenní užívání chlorelly, zeleného ječmene. Smoothie nápoje, ve kterých jsem popustila uzdu své fantazii. Pěstuji své čerstvé klíčky. Detoxikuji se pomocí Aloe Vera. Zakoupila jsem si také doplňky minerálů, které doporučuje paní doktorka. Dopřála jsem si šťávu z mladých kokosů, pravidelně se očišťuji pomocí Šankaprakšalány, zavedla jsem do svého života solné očišťující koupele a kartáčování pokožky. Používám filtrovanou vodu a zvažuji její energetizaci. Přemýšlím více o přírodě a její ochraně. Určitě se cítím mnohem lépe fyzicky a psychicky a cítím, že mám více energie. Ale celkově mě kniha vedla k zamyšlení nad vědomým stravováním, žitím a péčí o své zdraví (což jde ruku v ruce se zdravím duše…a tedy se zdravím mých mezilidských vztahů a s láskou k sobě a tedy i ostatním). Děkuji mnohokrát jak za tuto knihu, tak celkově za inspiraci, kterou mému životu dáváte. Nechť je mezi námi stále více lidí šířících pozitivní energii.

MDDr. Tereza Masařovázubní lékařka

V této knize vám předám veškeré své know-how, abyste také mohli být zdravější, spokojenější a zářivější.

Další reakce

Děkuji, že jste sestavila knihu o detoxikaci a vlivu potravin na lidský organismus. Podobných knih je relativně velké množství, ale ne každou radu z takových knih lze aplikovat v běžném životě. Vaše kniha je zajímavá tím, že je v ní spousta užitečných informací a rad, které jsou určeny pro tuzemské podmínky, a proto je jednodušší takové rady v běžném životě aplikovat. Kniha je dobře čtivá a není problém najednou přečíst i více stránek. Zaujala mě kapitola o vodě a možnostech filtrace vody. Pak kapitola, kde se píše o zeleném ječmenu, chlorele a mořských řasách. Také kapitola o potravinách, kde jsou i tuky a oleje. Již jsem do svého jídelníčku zařadil spoustu zdravých potravin a plánuji i další změny.

Lukáš Klimekreferent řízení jakosti ve výrobním závodu automatizační techniky

Když jsem poslechla svůj vnitřní impuls k tvorbě e-booku o sebeléčení, vůbec jsem netušila, jak rozsáhlé a komplexní dílo to nakonec bude. Tento e-book je doslova našlapaný velkým množstvím praktických informací, které vám pomohou k ozdravění vašich životů. I mě samotnou namotivoval a inspiroval k mnoha pozitivním změnám i přesto, že už se detoxikací a zdravým životním stylem několik let intenzivně zabývám. Většina toho, co v e-booku najdete, je trvalou nebo pravidelnou součástí mé cesty ke zdravému, naplněnému a dlouhému životu a je tedy na mém vlastním těle vyzkoušená. I přesto, že jsem lékař a nebo vlastně právě proto vám doporučuji – vezměte své zdraví a život do vlastních rukou. To za vás nikdo jiný neudělá, ani sebelepší lékař. Buďte vy sami svými nejlepšími lékaři.

MUDr. Barbora Müllerováautorka e-booku

Věřím, že oceníte lidský přístup, se kterým jsem e-book napsala. A také rady a doporučení zohledňující naši běžnou pozemskou realitu. :) 

V knize se s vámi podělím i o mé bohaté osobní zkušenosti.

Navíc ode mě máte garanci vrácení peněz

Pokud do 14 dnů od koupě zjistíte, že vám e-book nic nepřináší, bez otázek vám vrátím všechny peníze zpět.

Otázky a odpovědi

Kniha je rozsáhlá. Je nutné ji přečíst celou?

Není to nutné. Doporučuji přečíst si prvních 50 stránek, abyste si udělali základní představu o tom, jak to v organismu funguje, a pak si můžete vybírat jednotlivé kapitoly podle vašeho zájmu.

Musím do svého života zařadit všechno, co je v knize popsáno?

Nemusíte. Kniha zabírá péči o zdraví, očistu a sebeléčení v celé šíři a vy si můžete vybrat, čemu se budete věnovat. Každá jednotlivá změna má velký význam a má moc vám změnit život k lepšímu. Lépe je zavádět do svého života jen to, s čím souzníte a co vnímáte pro sebe jako schůdné. A za čas třeba uzrajete k další změně... Také jsem do svého života zařazovala změny postupně.

Jste lékařka. Budu tomu rozumět?

Ano, věřím, že budete. V knize se vyhýbám lékařským termínům a používám jen český jazyk. Používám i různá přirovnání, příběhy a vysvětlení, abyste porozuměli důležitým principům a mohli je snadno využít ve svém životě.

Získáte celkem

Velký komplexní e-book + 3 hodnotné bonusy

To vše za cenu 490 Kč.

Zlepšete své zdraví a prodlužte si život i vy.

Pro koupi klikněte na tlačítko a vyplňte a odešlete objednávku.