Jak se detoxikovat a zdravě žít

 • Chtěli byste se cítit lépe?
 • Toužíte mít víc energie do života?
 • Potřebujete posílit imunitu nebo se zbavit špatného zažívání?
 • Trápí vás nějaké jiné neduhy či zdravotní problémy a vy byste s nimi rádi zatočili?

Co takhle mít dost energie na vše, co máte rádi.

Dát vale neduhům a zdravotním omezením, která vám brání prožívat život s lehkostí a naplno.

Také jsem byla v situaci, kdy jsem se chtěla zbavit potíží, které mě trápily. 

A tak jsem začala hledat cesty k uzdravení.

Nenechala jsem se odradit spoustou neúspěchů a postupem času jsem našla cesty, které vedly ke skutečnému a trvalému zlepšení.

Podpořte i vy úžasné sebeléčivé schopnosti vašeho těla.

K tomu vám pomůže elektronická kniha, která vás zasvětí do hlubších souvislostí sebeléčení a ukáže vám cesty k uzdravení.

Tento e-book vám pomůže

 • posílit očistné procesy,
 • podpořit ozdravování vašeho těla,
 • zvýšit vaši vitalitu (životní sílu), odolnost a obranyschopnost,
 • podpořit plodnost a zvýšit šanci na početí a donošení zdravého dítěte.

A pokud vytrváte

 • zbavíte se svých neduhů či nemocí,
 • zpomalíte stárnutí vašeho těla,
 • prodloužíte si život.

A to za to stojí. Nemyslíte?

Jsem lékařka s celostním přístupem. 

Mnoho let se věnuji péči o zdraví přírodními prostředky a také osobnímu rozvoji.

S úžasem stále zjišťuji, jak jsou naše organismy moudré a schopné i zázračných uzdravení.

Jen vědět, jak na to...

Budeme se věnovat

 • Úvodu do sebeléčení a detoxikace (očisty) těla,
 • potravinám, které tělo vyživují, čistí a léčí,
 • očistným technikám, které podpoří vaše zdraví,
 • možnostem, jak se vyhnout škodlivým látkám přicházejícím z různých zdrojů,
 • zdravému životnímu stylu.

Výhody e-booku

Rozsah

E-book je nebývalý svým rozsahem, čítá

více než 450 stran!

Každý si v něm najde to své.

Praktické informace

Můžete je ve svém životě ihned využít.

Komplexnost

Kniha pojímá problematiku očisty, sebeléčení a podpory zdraví

v širokém záběru,

zohledňuje i duševní rozměry člověka.

Dobrý rádce

E-book může být vaším rádcem a inspirací

na mnoho let.

České prostředí

Najdete zde množství odkazů na zdroje léčivých potravin v českém prostředí.

Návody

Pomůže vám i velké množství návodů

krok za krokem.

E-book je v pdf formátu, zvládne ho každý počítač.

Získáte

0
stran nabitých cennými informacemi,
které zcela změní váš pohled na zdraví.

Naučíte se

Podpořit a využít úžasné sebeléčivé schopnosti, které v sobě všichni máme.

Ukázky

Celý obsah

Klikněte na obrázek, zvětší se vám ke čtení. Mezi obrázky se můžete přepínat světlými šipkami po stranách obrázků.

Ukázka textu

A kolik e-book stojí?

Navíc získáte 3 bonusy

 • 1

  verzi pro tisk – bez barev a obrázků, na výšku, 382 stran

  Můžete si do textu psát poznámky, podtrhávat... A je to řešení i pro ty z vás, kdo čtete raději z papíru než z obrazovky.
 • 2

  2 bonusové e-maily

  Obsahují doplňující souvislosti, které vám pomůžou na cestě ke zlepšení vašeho života.
 • 3

  aktualizaci e-booku

  Pokud se objeví nějaké nové a důležité informace, pošlu vám novou verzi e-booku do vaší e-mailové schránky.

E-book je jako ulitý pro vás, kdo chcete převzít odpovědnost za své zdraví do svých rukou.

A co na knihu říkají její čtenáři?

Čekala jsem knihu obsahující pár stran, která popíše, co je detoxikace, její význam a třeba 5 možností, jak své tělo čistit. Skutečný dojem byl AAAACH…to snad není možné. Toto je PRŮVODCE ZDRAVÝM ŽIVOTNÍM STYLEM snad ve všech oblastech, které mě napadají…Vždy jsem četla dál a čekala, zda se tam objeví kapitola na téma, které konkrétně mě právě zajímá a ona se objevila! Neuvěřitelně detailně propracovaná, poctivá práce, smysluplně vše vysvětleno, „bubliny“ shrnující v 1-2 větách obsah jedné stránky/kapitoly jsou též moc prima. Odkazy, kde se dají suroviny zakoupit, jsou též chvályhodné, čtenáři ušetří čas, poradí a pomohou. Kniha mi otevírá oči, co vše je možné – jak využít toho, co nám příroda nabízí, jak jí to na oplátku vracet…jak si vážit svého zdraví a hýčkat si ho. Ale zejména je vše popsané prakticky. Pro mě spousta důležitých informací, co všechno škodlivé látky způsobují v těle a jak se tomu vyvarovat. Výborné jsou recepty, alternativy ke klasické kosmetice a prostředkům na praní a úklid… Toto jsem opravdu nečekala. Neuměla jsem si představit, že někdo dokáže popsat celý životní styl v jedné knize. A tak hezky a obsáhle.

Mgr. Hana Kamenickázdravotnický pracovník

Koncom jari tohto roku som začal mať silný pocit, že sa musím pozrieť na to, ako sa stravujem. Zvyknem mávať problémy s trávením a keďže som mal dobrú skúsenosť s e-bookom 25 tipů, jak se uzemňovat, tak som sa rozhodol pre e-book Jak se detoxikovat a zdravě žít. Keď som si ho otvoril, tak som zostal ohromený množstvom informácií a šírkou záberu... To som nečakal. Praktické informácie pre každodenné použitie, prehľadne usporiadané, odskúšané pravdepodobne z veľkej časti aj autorkou a pre mňa veľmi dôležité aj odskúšané zdroje odkiaľ suroviny kupovať. Výborný a jednoducho napísaný úvod o samotnom procese detoxikácie a pohľad na človeka nielen ako na telo ale aj na dušu. Je to výborná pomôcka pre všetkých, ktorí sú ochotní prevziať zodpovednosť za vlastné zdravie do svojich rúk.

Ivan Šobáňvýroba a prodej elektřiny
 • domácí kokosové mléko a z něj léčivý kefír,
 • domácí kvašenou zeleninu (pickles),
 • přepuštěné máslo (ghí) ke zdravému vaření,
 • zdraví prospěšné zelené smoothie,
 • některé zdravé a chutné pokrmy.

Reakce a zkušenosti další čtenářky

V knize je znát přístup, který naprosto reálně počítá s tím, že i když se člověk snaží v životě nastolit rovnováhu, existuje mnoho aspektů, které misky vah rozhoupávají mimo. Snaží se nás inspirovat vlastním příkladem, že je možné přibližovat se harmonii každý den a to i v našich reálných životech tady na Zemi, kdy musíme stíhat i každodenní koloběh. Kniha je naprosto přehledná a výstižná. Informací je tak akorát, aby se čtenář v problematice vyznal a dokázal vybrané metody začlenit do života. Velmi se mi líbí opravdu upřímná zpověď s vlastními zkušenostmi, které knize dávají mnohem větší spojení se samotným člověkem. Velmi oceňuji konkrétní zmínky o přípravcích, které má paní doktorka vyzkoušené a ověřené. Bez toho by bylo dost obtížné změny vnést do každého dne. A v neposlední řadě velmi oceňuji přílohu pro vytištění. Já sama jsem díky knize udělala řadu změn. Jsem na tom mnohem lépe fyzicky i psychicky a cítím, že mám více energie. Celkově mě kniha vedla k zamyšlení nad vědomým stravováním, žitím a péčí o své zdraví (což jde ruku v ruce se zdravím duše…a tedy se zdravím mých mezilidských vztahů a s láskou k sobě a tedy i ostatním). Děkuji mnohokrát jak za tuto knihu, tak celkově za inspiraci, kterou mému životu dáváte. Nechť je mezi námi stále více lidí šířících pozitivní energii.

MDDr. Tereza Masařovázubní lékařka

V této knize vám předám veškeré své know-how, abyste také mohli být zdravější, spokojenější a zářivější.

Další reakce

Děkuji, že jste sestavila knihu o detoxikaci a vlivu potravin na lidský organismus. Podobných knih je relativně velké množství, ale ne každou radu z takových knih lze aplikovat v běžném životě. Vaše kniha je zajímavá tím, že je v ní spousta užitečných informací a rad, které jsou určeny pro tuzemské podmínky, a proto je jednodušší takové rady v běžném životě aplikovat. Kniha je dobře čtivá a není problém najednou přečíst i více stránek. Zaujala mě kapitola o vodě a možnostech filtrace vody. Pak kapitola, kde se píše o zeleném ječmenu, chlorele a mořských řasách. Také kapitola o potravinách, kde jsou i tuky a oleje. Již jsem do svého jídelníčku zařadil spoustu zdravých potravin a plánuji i další změny.

Lukáš Klimekreferent řízení jakosti ve výrobním závodu automatizační techniky

Když jsem poslechla svůj vnitřní impuls k tvorbě e-booku o sebeléčení, vůbec jsem netušila, jak rozsáhlé a komplexní dílo to nakonec bude. Tento e-book je doslova našlapaný velkým množstvím praktických informací, které vám pomohou k ozdravění vašich životů. I mě samotnou namotivoval a inspiroval k mnoha pozitivním změnám i přesto, že už se detoxikací a zdravým životním stylem několik let intenzivně zabývám. Většina toho, co v e-booku najdete, je trvalou nebo pravidelnou součástí mé cesty ke zdravému, naplněnému a dlouhému životu a je tedy na mém vlastním těle vyzkoušená. I přesto, že jsem lékař a nebo vlastně právě proto vám doporučuji – vezměte své zdraví a život do vlastních rukou. To za vás nikdo jiný neudělá, ani sebelepší lékař. Buďte vy sami svými nejlepšími lékaři.

MUDr. Barbora Müllerováautorka e-booku

Věřím, že oceníte lidský přístup, se kterým jsem e-book napsala. A také rady a doporučení zohledňující naši běžnou pozemskou realitu. :) 

V knize se s vámi podělím i o mé bohaté osobní zkušenosti.

Navíc ode mě máte garanci vrácení peněz

Pokud do 14 dnů od koupě zjistíte, že vám e-book nic nepřináší, bez otázek vám vrátím všechny peníze zpět.

Otázky a odpovědi

Kniha je rozsáhlá. Je nutné ji přečíst celou?

Není to nutné. Doporučuji přečíst si prvních 50 stránek, abyste si udělali základní představu o tom, jak to v organismu funguje, a pak si můžete vybírat jednotlivé kapitoly podle vašeho zájmu.

Musím do svého života zařadit všechno, co je v knize popsáno?

Nemusíte. Kniha zabírá péči o zdraví, očistu a sebeléčení v celé šíři a vy si můžete vybrat, čemu se budete věnovat. Každá jednotlivá změna má velký význam a má moc vám změnit život k lepšímu. Lépe je zavádět do svého života jen to, s čím souzníte a co vnímáte pro sebe jako schůdné. A za čas třeba uzrajete k další změně... Také jsem do svého života zařazovala změny postupně.

Jste lékařka. Budu tomu rozumět?

Ano, věřím, že budete. V knize se vyhýbám lékařským termínům a používám jen český jazyk. Používám i různá přirovnání, příběhy a vysvětlení, abyste porozuměli důležitým principům a mohli je snadno využít ve svém životě.

Získáte celkem

Velký komplexní e-book + 3 hodnotné bonusy

To vše za cenu 490 Kč.

Zlepšete své zdraví a prodlužte si život i vy.

Pro koupi klikněte na tlačítko a vyplňte a odešlete objednávku.