Jak v životě prožívat více rozkoše

  • Chtěli byste si život více užívat?
  • Mít krásné, hluboké a intenzivní prožitky?
  • Prožívat rozkoš nejen při milování?

Schopnost hluboce a intenzivně prožívat totiž není věc, která je jednou provždy daná. Můžete ji v sobě sami rozvíjet.

Mnoha způsoby si můžete připravit půdu pro to, abyste i v běžném životě mohli prožívat krásné a dechberoucí okamžiky.  

Krásné prožitky jsou to, co sytí tělo i duši. Velkou měrou přispívají k životní spokojenosti a pocitu naplnění. Dávají sílu i do těžších životních období. Krásné prožitky jsou bohatstvím života.

A proč vám mohu pomoci zrovna já? Prošla jsem si cestu od úplného vyhoření, kdy jsem uvnitř sebe nic necítila, až ke krásným a intenzivním prožitkům rozkoše, které se mi dějí čím dál tím častěji.

Ukážu vám:

  • Jak se můžete propracovat ke krásným prožitkům i vy.

Vytvořila jsem pro vás unikátní elektronickou knihu

Jak v životě prožívat více rozkoše.

Tvořila jsem ji v hlubokém napojení na téma prožitků a najdete v ní spoustu moudrosti.

Pomůže vám k tomu, abyste svůj život mohli prožívat jako krásné dobrodružství.

E-book vám přinese

  • Porozumění tomu, jak krásné prožitky vznikají.
  • Odhalení, co všechno má na vaše prožitky vliv.
  • Konkrétní rady a doporučení, jak můžete své prožívání rozvíjet a život si více užívat.

Budeme se věnovat práci s tělem, myslí i duší.

Výhody e-booku:

Komplexnost

Zahrnuje celou šíři tématu. Přinese vám do života spoustu inspirace a důležitých souvislostí.

Přehlednost

Text je uspořádán přehledně, na konci každé kapitoly najdete shrnutí a doporučení.

Jasnost

Najdete zde i příběhy a přirovnání, abyste dobře porozuměli důležitým principům.

E-book je v pdf formátu, zvládne ho každý počítač.

Ukázky

Klikněte na obrázek, zvětší se ke čtení. Mezi obrázky se můžete přepínat světlými šipkami po stranách obrázků.

Celý obsah e-booku

Ukázky z textu - 2 kapitoly

  • Přinese vám do života spoustu inspirace a důležitých souvislostí, které vám pomohou rozvíjet vaše prožívání.
  • Posune vás nejen v oblasti prožitků, ale poskytne vám spoustu opěrných bodů i pro váš celkový osobní růst a lepší životní rovnováhu.
  • Může být vaší vydatnou pomocí i pro těžká období.

Pomůže vám k většímu oživení a zcitlivění, k většímu vnitřnímu klidu, vnitřní síle a svobodě.

A jaká je cena e-booku?

390 Kč

Navíc dostanete zdarma bonus

Aktualizaci e-booku

Pokud objevím něco důležitého, pošlu vám novou verzi e-booku do vaší e-mailové schránky.

Co na to říkáte?

Pro koupi klikněte na tlačítko a vyplňte a odešlete objednávku.

Ještě je tu pro vás

E-book k vytištění

Protože někteří z vás upřednostňují papírovou verzi před čtením z obrazovky, vytvořila jsem e-book uzpůsobený k tisku. 

Je bez barev a obrázků, orientován na výšku.

Je navíc praktický. Můžete si do něj psát poznámky, podtrhávat apod. 

Ukázka

Klikněte na obrázek, zvětší se ke čtení.

E-book ve verzi pro tisk si můžete koupit zcela samostatně za stejnou cenu jako e-book.

Tedy za 390 Kč.

Nebo můžete zvolit

Výhodný balíček

E-book ke čtení z obrazovky či displeje.

Barvy zpřehledňují text a obrázky ho dokreslují.

 

E-book k vytištění.

Čistý text bez barev a obrázků, orientován na výšku.

Dohromady za cenu 420 Kč. 

V objednávce si zaškrtnete, jakou variantu e-booku chcete.

Co na to říkáte?

Pro koupi klikněte na tlačítko a vyplňte a odešlete objednávku.

Reakce čtenářů

Právě jsem dočetla tvůj úžasný e-book. Jsem plná dojmů a mám slzy v očích dojetím. Děkuji Ti za něj. Je krásný, inspirující a velmi srozumitelně zpracovaný. Je zde obsaženo mnoho tipů, jak si vtáhnout více rozkoše do svého každodenního života, i to, co nás učí děti či naši kočičí mazlíčci. Jak si užívat svůj život všemi smysly a učinit z každého jeho okamžiku okamžik krásný a pro nás velmi obohacující. Když si uvědomíme, že jen my sami jsme tvůrci svého života, začneme jej tvořit s radostí a vášní. Přeji nám všem krásné radostné a rozkošné dny.

Magda SabelováMagda - Terapie srdce i duše

Jsem nadšená. Bářin e-book trefil hřebíček na hlavičku a jak to tak bývá, přišel v pravý čas… E-book nádherně poukazuje na všechno podstatné. Jak nezapomenout na sebe sama, poslouchat signály svého těla… Ukazuje, kde všude se může člověk posunout vpřed. Ale na druhé straně připomíná, že na sebe nemáme tlačit a nechat věci plynout. Zastavit se a žít pro daný okamžik… Připomíná, abychom byli sami sebou, komunikovali svoje potřeby a nešli proti sobě tím, že se snažíme být někým, kým nás chtějí mít druzí. Oceňuji vlastní příklady ze života, díky kterým jsou myšlenky lehce a rychle uchopitelné. Jsem nadšená komplexností e-booku. Užívejme si přítomnost a všechno, co děláme. A nezapomínejme: i malý krok je krok vpřed. Děkuji, Báro, určitě se budu k e-booku čas od času vracet, abych si připomněla, co je důležité.

Zuzana Lemáma na plný úvazek

Kniha se mi dostala do rukou v době, kdy jsem prožívala jedno z nejkrásnějších období v životě. Nečekaně na vrcholu tohoto blaha přišly velké problémy. Vysály mi všechnu energii, cítila jsem šok a chaos, ztrácela jsem stabilitu... Čtení tvé knihy mě přinutilo zastavit, zpomalit, uklidnit se, přemýšlet… Mnoho věcí mám načtených. Ještě víc věcí mám prožitých... Nejvíce si cením osobního příkladu a vlastní zkušenosti lidí, kteří ví, o čem píší. Kteří se snaží zprostředkovat vlastní zkušenost a zážitky lidem, kteří to potřebují, kteří hledají…dá se říci, že navigaci, jak žít. Díky tobě jsem opět pocítila půdu pod nohama. Našla odpovědi na otázky, kde jsem udělala chybu. Proč některé věci nabraly opačný směr. Proč jsem propadla strachu… Oceňuji tvůj komplexní přístup. I v tom se tvoje kniha liší od ostatních. Je z ní cítit medicínské hledisko, profesionální přístup... Jakou důležitou úlohu mají v našem životě smysly, životospráva, přístup k našemu tělu. Že všechno je to o rovnováze… Duševní klid a tělesné zdraví… A že zázraky se opravdu dějí. Když zapojíme všechny smysly, zjistíme, že život je krásný, že stojí za to žít. A že bez těch občasných turbulencí bychom tu rozmanitost a krásu Vesmíru, Přírody, Univerza, Boha, Lásky nebyli schopni vidět a vnímat. A já jsem opět připravená poslouchat a otevřít se životu s rozkoší. :)

Vladimíra Gottwaldováučitelka a máma 2 dětí

Knížka mě potkala jako na zavolanou. Prožívám teď v životě snad na všech úrovních těžké období, samé překážky, výzvy, které s sebou nesou i úzkost a strach, někdy i pocit selhání. Díky vaší knížce jsem si uvědomila, jak moc se trápím téměř kvůli všemu. Jak si téměř nedokážu užít ten okamžik, který už se nikdy nebude opakovat. Přesně jak píšete, stačí se podívat na děti. Mám děti 3, 7 let, 5 let a nejmladší ještě nemá 2 roky. Když vidím tu radost, když můžou venku sledovat mravence, sbírat kamínky, či se pokrýt od hlavy k patě pískem na pískovišti, tak si říkám, že stejnou radost/rozkoš můžeme prožívat i my, jen si to musíme sami sobě dovolit. V knížce mě nejvíce zasáhla pasáž o tom, že nemůžeme čekat, že se změní okolí, ale že změnu musíme udělat sami v sobě. Myslím, že mnoho z nás je svázáno očekáváním a když se neplní, tak přichází rozčarování a smutek. Sama se s očekáváním mnohdy trápím a přitom jde pouze a jen o mě, jen já jsem strůjcem svého štěstí a radosti. Část mojí práce je i ve virtuálním světě, kde se potýkám s bojem na mnoha úrovních. Často se do toho boje i sama nechám vtáhnout a pak cítím, jak to ze mně vysává energii a jak i volné chvilky trávím přemýšlením, nebo mám vztek. Přitom není nutno bojovat, stačí si to nepouštět negativně do života. Zasáhlo mě mnoho dalších témat a mohla bych psát román 😀. Knížka je obsáhlá, určitě je dobré ji číst několikrát, protože vždy si tam člověk najde to, co mu zrovna v ten moment v jeho životě brání v prožívání rozkoše. Moc vám děkuju za důvěru a budu se těšit na další vaše příspěvky a knížky.

MUDr. Barbora Müllergynekolog - porodník, t.č. na mateřské dovolené

Jak v životě prožívat více rozkoše je v dnešní uspěchané době víc než potřebná kniha. Protože rozkoše nečekají pouze za dveřmi ložnic, nepřináší je zdaleka jenom fyzická láska, ale láska jako taková. Matka Tereza kdysi řekla, že svět umírá na nedostatek lásky. Myslím, že i na nedostatek lásky k sobě. Mnozí z nás se už neumí radovat z každodenních maličkostí - vůně kávy, která nás vítá na začátku dne, ptačího zpěvu, barev duhy, hebkosti mladého listí, chutě čerstvého ovoce... Zde máme možnost vrátit se na začátek, kdy jsme byli malými dětmi, a radovali jsme se spontánně z každého dalšího kroku, poznatku, vjemu. Autorka nám to prostřednictvím krátkých, ucelených kapitol s malým příjemným úkolem na závěr umožňuje. Není to kniha, kterou čteme jedním dechem. Každou tu kapitolu bychom si měli dát za odměnu nebo prostě pro radost, a důkladně ji prožít. Život je krásný, barevný, voňavý, a je třeba jej žít se vším, co právě přináší...

Irena Gerstnerovápečovatelka

Prožívejte život intenzivně a naplno i vy.

Pro koupi klikněte na tlačítko a vyplňte a odešlete objednávku.

Máte k e-booku otázky? Napište mi na barbora@barboramullerova.cz.